Пошук
  • e.olshanskaya01

Просто так)

Оновлено: 9 трав 2020 р.

Нещодавно у Запоріжжі стартував проект "Кінний спорт дітям" в рамках конкурсу соціальних проектів "Ми - це місто".

На честь заходу громадська організація "Клуб прихильників верхової їзди" та волонтери запросили групу дітей з родин загиблих воїнів АТО та вимушених переселенців для ознайомлення зі світом кінного спорту.  Ольшанський Сергій (Olshansky Sergiy), засновник Кінно - спортивного клубу "Еквітес" та власник ТМ Famberry, привітав учасників проекту, побажав присутнім дітлахам отримати задоволення від спілкування з конями та освоїти первинні навички з верхової їзди.

Велика заслуга у організації спортивно-виховного молодіжного проекту належить директорці клубу "Еквітес" Anni Ostapenko. Саме завдяки, в першу чергу, її натхненню та запальності вдалося зробити справжнє свято для дітей зі шквалом позитивних емоцій, сміху та радощів.

Чудові враження залишив показовий виступ вершниць клубу з виїздки Кюр (довільної програми) Лілії Кошеленко та Конкуру (подолання перешкод) Вікторії Ласкавої. Всі з нетерпінням очікували тієї хвилини, коли можна буде самому сісти на коня. Під наглядом  Ганни Остапенко та інструктора Вікторії Ласкавої, діти змоги подолати хвилювання, і вже на другому колі  були значно впевненішими та найголовніше, задоволеними!))

Величезну радість викликало годування коней, які готові були показувати свої здібності, аби їх пригостили солодкою морквою.

На завершення заходу всі учасники отримали на згадку чудове колективне фото.

#famberry #equiteszp #дитячіемоції #дитячесвято #кіннийспорт #еквітес#кіннийклуб #запоріжжя


2 перегляд0 коментар

ОФІС

69005, Запоріжжя, бульвар Центральний 21

Україна

КОМЕРЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

+38 (067) 610 46 15 Геннадій

 +38 (067) 617 67 07 Світлана (офіс менеджер)

САД

71724, с. Нове,
Токмацький район,
Запорізької області

©2020 TM Fаmberry