Пошук
  • e.olshanskaya01

Засідання Наглядової ради Проекту ІТС

Оновлено: 9 трав 2020 р.

 5 червня у Запорізькій торгово-промисловій палати пройшло засідання Наглядової ради Проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості».

Захід зібрав багато гостей: представники ІТС, представник донора проекту, члени профільних асоціацій і торгово-промислових палат, місцеві підприємці, представники Офісу з просування експорту та Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Під час засідання Наглядової Ради виступили й представники бізнесу та профільних асоціацій. Це Геннадій Юдін, віце-президент «Української горіхової асоціації», Павло Тулба, президент СОК «Горіх Причорномор’я», Дмитро Крошка, голова Української асоціації аграрного експорту, Сергій Ольшанський, засновник ФОП Ольшанський С.М., ТМ Famberry, Олександр Орехін, голова ФГ «Деметралекс» та інші.

Безумовно, участь у заходах проекту ITC сприяє розвитку нашої ТМ, промоушену нашої продукції та виходу на міжнародні ринки. Продовжуємо!

2 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

ОФІС

69005, Запоріжжя, бульвар Центральний 21

Україна

КОМЕРЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

+38 (067) 610 46 15 Геннадій

 +38 (067) 617 67 07 Світлана (офіс менеджер)

САД

71724, с. Нове,
Токмацький район,
Запорізької області

©2020 TM Fаmberry